Videa

FILTRAČNÍ VĚŽ ESTA WELDEX

Filtrační věž ze série WELDEX FT je speciálně navržena pro efektivní odsávání svařovacích dýmů ve velkých provozech. Zařízení je určeno pro odsávání znečištěného vzduchu zvláště při svařování velkých nebo složitých kovových svařenců, u kterých selektivní odsávání (např. pomocí ramen) není možné. Jemné částice se zachytávají na filtračních patronách třídy M, čištění filtrů probíhá plně automaticky v průběhu provozu rázy stlačeného vzduchu. Při svařování vysoce legovaných ocelí je možné využít WELDEX FT-230 ve verzi W3.

Filtrační věž WELDEX FT je umístěna v centru pracovní oblasti. Okolní vzduch s kouřem je nasáván v horní části přístroje, poté se vyčištěný vrací zpět do haly pomocí dvou postranních otvorů. Vyfiltrované nečistoty z filtrační komory se zachytávají v třídílné zásuvce. Filtrační systém WELDEX série FT je dodáván ve smontovaném stavu, zcela se tím eliminují nákladné montážní práce a potřeba potrubních rozvodů.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=boWM4YkRRKg

Názorná ukázka funkčnosti odsávání svařovacích dýmů filtrační věží ESTA WELDEX:

 

ODSÁVACÍ MODUL ESTA MOBEX

Kompaktní řadu ESTA MOBEX lze aplikovat v různých výrobních procesech všude tam, kde se generují prachové částice nebo svařovací dýmy. Například při zpracování a úpravách různých materiálů jako jsou kovy, dřevo, minerální materiály nebo plasty. Odsávané stroje je možné napojit přímo na odsávací jednotku. Je možné rovněž zvolit variantu odsávání pomocí odsávacích ramen nebo digestoří. Prach a dýmy jsou zachycovány přímo u jejich zdroje. Do odsávací jednotky jsou přiváděny vstupním hrdlem. Hrubé částice odpadají do sběrného zásobníku. Jemnější prachové částice dopadají na povrch filtračních patron, kde se zachytí. Čistý vzduch dále pokračuje ventilátorem a přes integrovaný tlumič hluku zpět do výrobního prostoru. Na základě diferenčního tlaku jsou filtrační patrony automaticky čištěny během provozu progresivní pneumatickou JET metodou (automatické rázy stlačeného vzduchu). Tímto se zaručí konstantně silný výkon po celou dobu provozu odsávacího zařízení. Odsátý odpad se ukládá ve výsuvném sběrném zásobníku. Kompaktní řešení série MoPac je ideální pro čistotu provozu při zpracování různorodých materiálů.

Komapktní odsávací zařízení MOBEX:

  • Vhodný pro odsávání prachu a třísek

  • Pro odsávání jednoho a více pracovišť

  • Plně automatické čištění filtrů pro dosažení konstantního a vysokého sacího výkonu

  • Nízké provozní náklady

  • Patentováno:

  • speciální filtrační materiál pro dokonalé zachycený všech prachových částic

  • sendvičová konstrukce, která účinně snižuje hlučnost na minimum

  • systém integrovaného odlučovače hrubých částic pro delší životnost filtrů

     

 

ODLUČOVAČ OLEJOVÉ MLHOVINY ESTA OILMAC

Přístroje této řady jsou určeny pro odsávání aerosolů a mlhoviny, které vznikají například při vysokoobrátkovém CNC zpracování kovů z výparů chladicích látek a maziv. Odlučovače olejové mlhoviny jsou obvykle instalovány přímo na krytu obráběcího stroje. To znamená, že odfiltrované chladicí kapaliny mohou být vedeny zpět dolů pomocí hadice sifonu a vrací se zpět do stroje. Zařízení ESTA OILMAC mají třístupňový filtrační systém, který zajišťuje maximální filtraci a separaci s výkonem 99,95%. Filtrovaný čistý vzduch je směrován přes horní stranu přístroje a zpět do pracovního prostoru. Řada OILMAC nabízí zařízení ve třech výkonnostních úrovních, s toky o objemu vzduchu mezi 800 a 3000 m³ / h. Patentovaná otočná konstrukce pouzdra, s jednoduchým vstupem k ventilátoru modulu bez použití nářadí, umožňuje snadný přístup do vnitřku zařízení. Díky tomu je výměna filtrů pro údržbu opravdu rychlá a snadná.

 


Přecházíte na webové stránky našeho eshopu.

 

Zde budete mít možnost vybírat z naší nabídky následujícího sortimentu:

Technická pryž

Ložiska

Hydraulická zařízení a hadice

Vzduchotechnické potrubní prvky

Odsávací technika

Přejít na eshop...